Ήττα για τους U18 από την Chelsea!

Δεν τα κατάφεραν χθες οι μικροί της Liverpool καθώς γνώρισαν την ήττα από τους μπλε με σκορ 2-1. Το γκολ των Reds ο Connor Randall.

Παρά το γεγονός πως έλεγχαν το ματς και έπαιξαν καλό ποδόσφαιρο οι παίκτες της Liverpool γνώρισαν την ήττα με 2-1 απ'την Chelsea σε ματς που διεξήχθη στο Kirkby.

Τα γκολ για τους μπλε πέτυχε ο Alex Kiwomya στο 67' λεπτό και στο 81' λεπτό με τους Reds να μειώνουν με τον Connor Randall στις καθυστερήσεις του αγώνα.

''Ήταν μια πολύ απογοητευτική μέρα για μας.Δημιουργήσαμε αρκετές ευκαιρίες στο παιχνίδι και παίζαμε καλό ποδόσφαιρο κατά διαστήματα.Ωστόσο δεν καταφέραμε να αξιοποιήσουμε τις ευκαιρίες.''τόνισε χαρακτηριστικά ο τεχνικός της ομάδας U18, Steve Cooper.