Συνεχίζει απτόητη της γκέλες! 0-1 (vid)

Τις γκέλες και τα αρνητικά αποτελέσματα συνεχίζει η Liverpool του Kenny Dalglish καθώς έχασε και από την West Brom 0-1.

Είχε δοκάρι ο Henderson στο 49' λεπτό ενώ την ίδια κατάληξη είχε και το σουτ του Kuyt στο 59' λεπτό!Κατέβασε τα ρολά ο αντίπαλος γκολκίπερ Foster!Άτυχοι στάθηκαν οι Reds!

Το ματς γενικά κυλούσε αρκετά καλά με την Liverpool να έχει τον έλεγχο του αγώνα και να δημιουργεί καταιγισμό ευκαιριών μέχρι να έρθει το 75' λεπτό όπου ο Odemwingie πέτυχε το νικητήριο γκολ και χάρισε 3 πολύτιμους βαθμούς στην ομάδα του Roy Hodgson παγώνοντας για άλλη μια αγωνιστική το Anfield.
Με το γκολ αυτό ο 30χρονος φορ έγραψε ιστορία με την φανέλα της West Brom καθώς έγινε ο πρώτος παίκτης που καταφέρνει να σημειώσει 25 γκολ στην ιστορία του συλλόγου στην Premier League!

Νέα ήττα και νέες γκρίνιες για την ομάδα του King Kenny που πλέον μόνο το FA Cup σώζει την χρονιά..

szólj hozzá: ]b0-1g;[Matchhighlight.com]